A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/kolobezkaprodospele.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/kolobezkaprodospele.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Koloběžka jako prevence křečových žil | Koloběžka pro dospělé

Koloběžka pro dospělé

Vybíráme nejlepší velké koloběžky

Koloběžka jako prevence křečových žil

Hlavní stránka » Koloběžka jako prevence křečových žil

Jeden z nejefektivnějších a zároveň nejméně bolestivých způsobů, jak docílit spolehlivého hubnutí, je jízda na koloběžce.

Dnešní moderní koloběžky již mají pramálo společného s jednoduchými stroji, na kterých se před několika dekádami projížděly malé děti a jsou profesionálně přizpůsobeny svým uživatelům tak, aby při jejich užití došlo k aktivaci celého pohybového ústrojí a výsledkem je zdravý pohyb, který umožňuje organismu spálit vysoké množství tuků a docílit tím hubnutí. Hubnutí nicméně není ani zdaleka jediným pozitivním efektem, který jízda na koloběžce na lidský organismus má.

Zapojením mnoha svalů docílíte lepšího prokrvení

Stejně tak je nutné zmínit například podpoření kardiovaskulárního systému a dýchání. Správným a pravidelným ježděním na koloběžce je také možné se zbavit řad dalších problémů, například s močením, ledvinami, svalovými úpony a v neposlední řadě také křečovými žilami. Díky řádnému zapojení celého svalového aparátu a prokrvení svalů dochází ke správnému průtoku krve a cévy se tak neucpávají.

Otestujte jízdní vlastnosti

Pokud se rozhodnete pro nákup koloběžky, rozhodně je nutné se přesvědčit, že vám po jízdní stránce stroj skutečně vyhovuje. Stejně tak je důležité dbát na bezpečnost. Je jedno, zda se chystáte jet na koloběžce poprvé, nebo zda jste již ostřílení „koloběžkáři," tak či onak byste se měli ujistit, že máte vždy na hlavě helmu.

Pomalu, ale jistě!

Nemálo z nás má tendenci jezdit rychleji s nadějí v to, že tak docílí většího výdeje energie a efektivnějšího hubnutí. To je ovšem omyl a daleko lepší je jet spíše pomalu, důsledně střídat obě nohy a zapojit tak celý svalový aparát. Výsledky se dostaví rychleji, než byste si mohli myslet.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: