A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/kolobezkaprodospele.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/kolobezkaprodospele.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Koloběh: dobrý startovací pohyb i pro obézní | Koloběžka pro dospělé

Koloběžka pro dospělé

Vybíráme nejlepší velké koloběžky

Koloběh: dobrý startovací pohyb i pro obézní

Hlavní stránka » Koloběh: dobrý startovací pohyb i pro obézní

Koloběžka se stává v poslední době stále více populární nejen mezi dětmi, ale překvapivě i mezi dospělými.

Její výhoda spočívá především v naprosté pohodlnosti, kterou pohyb na koloběžce nabízí především při nutnosti rychlé dopravy ve městě.

Na rozdíl od kol sice jízda na koloběžce nenabízí možnost vyvinout vysokou rychlost, ale díky své praktičnosti je pohyb na ní z hlediska dopravy po městě možná ještě bezpečnější a pohodlnější.

V současné době si může zájemce na českém trhu vybrat z celé řady koloběžek nejrůznějších typů a tvarů. Mezi ty nejpraktičtější patří bezpochyby malé skládací koloběžky s polyuretanovými kolečky, které bývají součástí inline-bruslí.

Koloběžku tak můžete složit v podstatě kdekoliv a není sebemenší problém ji rychle převézt například i v autobuse. Nevýhodou tohoto typu je nutnost kvalitního terénu, protože v případě náročného povrchu může snadno dojít k destrukci gumových koleček.

Rozhodně větší zážitek z jízdy poskytují větší koloběžky, které umožňují rychlejší jízdu!

Koloběh šetří klouby i srdce

Díky pohybu na koloběžce, který není zdaleka tak náročný jako například jízda na bicyklu nebo jogging, je možné bez velké námahy začít hubnout, a jedná se tedy o ideální první krok na cestě ke zdravému životnímu stylu.

Pokud je člověk obézní, není pro jeho klouby zdravé začít běhat a jízda na kole může v takovém případě přivodit i srdeční problémy. V případě koloběžky, která nabízí nenáročný pohyb, se ovšem jedná o ideální cestu, jak časem přejít i na další sporty.

Neopomeňte bezpečnost

Tak jako u jízdního kola, i v případě jízdy na koloběžce by se mělo dbát na základní bezpečnostní úkony, mezi které rozhodně patří ochrana hlavy za pomocí helmy, případně nejrůznější chrániče kolen, loktů a zápěstí.

Pro vyjížďky za šera nezapomeňte svou koloběžku vybavit červeným světlem v zadní části.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: