A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/kolobezkaprodospele.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/kolobezkaprodospele.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Jízdou na koloběžce zpevňujete i pánevní dno | Koloběžka pro dospělé

Koloběžka pro dospělé

Vybíráme nejlepší velké koloběžky

Jízdou na koloběžce zpevňujete i pánevní dno

Hlavní stránka » Jízdou na koloběžce zpevňujete i pánevní dno

Dávno pryč jsou doby, kdy byla koloběžka typickou dětskou hračkou, na které se děti proháněly po ulicích. V dnešní době jsou koloběžky moderními stroji, které jsou stejně tak vhodné pro děti, jako i pro starší zástupce populace.

Jízda na koloběžce je v mnoha ohledech vhodnější a v jiných efektivnější než jízda na kole. Například efektivita dopravy v rušných městských ulicích je u koloběžky jednoznačně vyšší, protože manipulace s koloběžkou je jednodušší, než je tomu u bicyklu.

V poslední době se také objevují čím dál přesvědčivější výsledky výzkumů zaměřených na to, nakolik jízda na koloběžce přispívá ke zlepšení lidského zdraví.

Zdravotní i cenové výhody koloběžky

Při aktivní jízdě totiž dochází k zapojení mnoha partií. Jedná se o zdvihač hlavy, svaly hrudníku, dekoltový sval na zádech, velký sval prsní a široký sval zádový.

Pravidelné a hluboké dýchání zároveň pomáhá v posílení bránice a plic. V neposlední řadě je zásadním příspěvkem ke zlepšení kondice také zpevnění dna pánevního, což pomáhá především ženám v boji proti inkontinenci.

Díky zlepšení krevního oběhu a vynaložení energie při aktivní jízdě je také jízda na koloběžce velmi příznivá pro hubnutí.

Nejproblémovější partií bývají hýždě a právě ty jsou při jízdě na koloběžce neustále v provozu. Dle statistik se jízda na koloběžce v délce jednoho kilometru rovná z hlediska zapojení svalů dolní poloviny těla 200 dřepům, z čehož si jistě vyvodíte, že vydaná energie je nezanedbatelná.

Koloběžka je také cenově podstatně výhodnější než nákup drahého jízdního kola a využívat ji může skutečně každý, jak ostřílení sportovci, tak i jedinci, kteří s aktivním pohybem začínají.

Ať už se těšíte na rychlou adrenalinovou jízdu nebo na profit, který z jízdy bude mít Vaše zdraví, rozhodně vám můžeme koloběžku jako zdravý dopravní prostředek doporučit.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: